نتایج جستجو برای عبارت :

فرم شماره2

سلام امروز  با پنج دسیار بد بتمن اشنا میشیم
شماره5:
 بتومن
زن 
دلیل :بیکار  بودن
شماره4:
استفانی براون
زن 
دلیل:عشق کسی نبودن
شماره3:
مرد
دلیل: زد بتمن بودن
شماره2:
کاساندرا کین
زن
دلیل: خصوصی
شماره 1:
 دیک گریسون
دلیل: جایگاه دزد،مقام دزد،دوست دختر دزد،کثافت تمام عیار،  بیکار،**کش مادر****

شماره۱:
اتم 
نسخه ی کپی مرد مورچه ای  وکوچک.
شماره۲:
سالمون گراندی
سالمون گراندی یا بوچ گیلزین کپی هالکه داشام
شماره۳:
دومزدی
هیولا ی بزرگی که باعث مرگ سوپر من میشود کپی هالکه
شماره ۴:
جیمز گوردون کپی نیک فیوری است .
شماره ۵:
سوپرمن 
سرور وسالار کپی ازشخصیت ها سوپرمن کپی التران. 
از نظر من این دوشرکت خوبند ورقبا ی کاری خوبی اند البطه دیسی کپی بالاداره

تعرفه های تبلیغات  
     بسم الله الرحمن الرحیم   
  'به نام خداوند بخشنده مهربان' 
قوانین و هزینه های ثبت تبلیغات :
✔️ثبت کانال:
۱
-دارای محتویات اخلاقی و اسلامی باشد.
۲-دارای اعضا ۴۵± باشد.
۳-پست های آن از کم ۴۰ بازدید بخورد. 
〰پیکج شماره ۱
۱-ثبت کانال ۷روزه در وبلاگ ،۳۵۰۰تومان +۲روز جایزه ‌=در کل ۹روز 
〰پکیج شماره ۲
۱-ثبت کانال ۱۵روزِ در وبلاگ ،۶۵۰۰تومــان +۲روز ثبت رایگان در کانال =در کل ۱۵روز وبلاگ و ۲روز کانال(رایگان) 
〰پیج شماره ۳
مقاله «بررسی عوامل فراسازمانی موثر بر مدیریت پژوهش و فناوری در ایران» که برگرفته از پژوهشی در سال 1389 است منتشر شد. 
این مقاله در نشریه مدیریت در دانشگاه اسلامی، سال ششم، شماره2 (1396) به چاپ رسیده است. 
جهت دانلود این مقاله می توانید به لینک مراجعه کنید.
(به مناسبت روز زن)
سلام امروز با پنج شخصیت زن اویل هستیم
شمار۵:
جیل ولنتاین 
عضوتیم استارز
نابودگر نمیسیس
جیل ولنتاین
شماره۴:
اشلی گراهام
حضور نسبتا کنه در بازی اویل۴
دخی ریس جمهور
شماره۳:
انت برکین
حضور کوتاه ونسبتا بد در اویل ۲
شماره۲:
شری برکین
حضور بیکار وسیاه لشکراست ولی در اویل۶ باز خوب بود
شماره۱:
ایدا وانگ 
بهترین زن پر حضور ترین زن در این بازی ایدا وانگ فریبکار
 دوره آموزشی  نیروهای حق التدریس و نهضت سوادآموزی  جذب شده در مهرماه 1398 با همکاری گروه های درسی وکارشناسی آموزش ابتدایی با شرایط زیر برگزار می گردد:
1- نام دوره  ها : الف - بررسی و تحلیل محتوای کتاب درسی  ب - مهارت های بدو خدمت معلمان
2- کد دوره ها : 1 - 91400469 2 -91402409  
3- ساعت دوره ها  : الف:32 ساعت ب: 54 ساعت
4- نوع دوره :حضوری
5- ویژگی دوره : تخصصی
6- فراگیران : نیروهای حق التدریس و نهضت سوادآموزی  جذب شده در مهرماه 1398
7- تاریخ شروع دوره ها :
الف:دوره شماره1: 1398
مشخصات اعضای شورای دانش آموزی   هاتف 98-97                فرم شماره2

مدرسه   دخترانه هاتف          شهرستان شهرکرد              استان چهارمحال وبختیاری

ردیف
نام ونام خانوادگی
نام پدر
شماره شناسنامه
پایه تحصیلی
سمت درشورا
تعدادرای ماخوذه
شماره تلفن

1

ستاره علیرضایی
همایون
4611030881
سوم
کمیته علمی
42
33323233

2
مریم ساعدی
سعید
4611041158
سوم
کمیته نماز
39
33323233

3

مهسا اسماعیل زاده
ایرج
4611046303
سوم
کمیته حجاب
39
33323233

4

زینب ساعدی
نا
مدارک لازم جهت معافیت 28 و 29 ماه جبهه :فتوکپی شناسنامه+کارت ملی+پایان خدمت پدرفتوکپی شناسنامه+کارت ملی+آخرین مدرک تحصیلی+گواهی اشتغال به تحصیل+عکس3قطعهمعاف شونده(درصورتی ک فرد سرباز باشد گواهی اشتغال ب خدمت+برگه اعزام ب خدمت از پلیس+10)درصورتی ک معاف شونده برادر بالای18 سال داشته باشد :فتوکپی شناسنامه + کارت ملی + پایان خدمت یا گواهی اشتغال ب تحصیلافرادی ک دارای جانبازی میباشند روگرفت فرم شماره2 صادره از بنیادشهیدافرادی ک دارای سابقه بسیج میب
تاجری قبل از عزیمت به سفری طولانی با همسرش خداحافظی کرد. همسرش گفت: تو هیچ وقت هدیه ای قابل برایم نیاوردی. مرد جواب داد: امان از دست شما زنهای نا شکر! هر چه که من به تو داده ام ارزش سالها کار داشته است. چه چیز دیگر می توانم به تو بدهم؟ زن گفت: چیزی که به زیبایی خود من باشد. سفر مرد 2 سال طول کشید و زن منتظر هدیه اش بود. عاقبت شوهرش از سفر بازگشت و گفت: بالاخره چیزی پیدا کردم که به زیبایی توست. البته بر ناسپاسی تو گریستم اما به این نتیجه رسیدم که آن چیز
روزشنبه مورخ 98/8/11جلسه شورای دانش آموزی درمحل نماز خانه آموزشگاه تشکیل وپیرامون مسائل ذیل بحث وتبادل نظر شد:

1-مقررگردیدمسابقات والیبال وبسکتبال آموزشگاهی باهماهنگی دفترآموزشگاه ودبیران محترم تربیت بدنی ازروز یکشنبه 98/8/12 آغاز و درپایان به تیم قهرمان درهررشته جوایزی اهداگردد.

2-باتوجه به اینکه دانش آموزان آموزشگاه ازمناطق مختلف شهرستان فارسان ومناطق کوهرنگ ولاران هستند؛پیشنهاد می شود زنگ صبحگاه از 7:30به7:40 تغییر یابد. 

3-مقررگردیدب
روزشنبه مورخ 98/8/11جلسه شورای دانش آموزی درمحل نماز خانه آموزشگاه تشکیل وپیرامون مسائل ذیل بحث وتبادل نظر شد:

1-مقررگردیدمسابقات والیبال وبسکتبال آموزشگاهی باهماهنگی دفترآموزشگاه ودبیران محترم تربیت بدنی ازروز یکشنبه 98/8/12 آغاز و درپایان به تیم قهرمان درهررشته جوایزی اهداگردد.

2-باتوجه به اینکه دانش آموزان آموزشگاه ازمناطق مختلف شهرستان فارسان ومناطق کوهرنگ ولاران هستند؛پیشنهاد می شود زنگ صبحگاه از 7:30به7:40 تغییر یابد. 

3-مقررگردیدب
سیکا فایل، سیستم حرفه ای همکاری در فروش و بازاریابی فایل،فروشگاه ساز رایگان و یک مرجع بزرگ برای دریافت فایل های ارزشمند است.
همچنین سیکا فایل یک مرکز کار آفرینی است برای کسانی که فایل های ارزشمندی
دارند و تصمیم دارند کسب درآمد کنند یا سایت و وبلاگی دارند و میخواهند با
بازاریابی کسب درآمد کنند.

برای شروع همکاری و ثبت نام اینجا را کلیک کنید
نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی
کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره)
 این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن آزمون جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره) می باشد نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت در اندیشه اسلامی  می باشد.

محتویات بسته دانلود نمونه سوالات جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره)
نمونه سوال دوره ضمن
روش های تدریس( درس به درس فارسی خوانداری) پایه ی سوم ابتدائیدرس اوّل: محلّه ی ما  (روش بحث گروهی یا گردش علمی درمحلّه یایکی ازاماکن شهری یا روستایی)1-      ایجاد انگیزه درباره ی موضوع از طریق پخش فیلم و نمایش تصاویر زیبا از محلّه.2-      گروه بندی دانش آموزان.3-      مطرح نمودن موضوع محلّه به عنوان یک نهاد اجتماعی.4-      فرصت دادن به دانش آموزان جهت پرداختن به بحث و اظهار نظر در گروه و انتقال دانش به هم گروهی خود.5-      سر زدن به گروه ها و شرکت
در تصویر یک یا بالاما شهری پر رفت و آمد با فضایی پر از هرج و مرج در فصل زیبای پاییز با برگ های رقصان در آسمان و پراکنده بر روی زمین و درختان رنگارنگ که هر کدام رنگی خاص گرفته است می بینیم. درشکه یی که پسرکی جوان آن را با باری می کشد. باد پاییزی می وزد و مردم لباس های گرم پوشیده اند و پشت ویترین های مغازه نیز لباس های پاییزی برای فروش گذاشته اند. کودکان لباس های فرم مدرسه پوشیده اند و مدرسه می روند. مردم کنار خیابان بساط پهن کرده اند و میوه و اجناس
موضوع: چگونه #صدای_کلفت و #نازک تولید کنیم؟
■موارد مورد استفاده:
2عدد بطری ، یک عدد کش و مداد .
●خلاصه فعالیت های انجام شده شماره ۱:
●یک کش حلقه ای را به دور یک کتاب انداخته و دو مداد زیر آن قرار دهید . فاصله مدادها را دور و نزدیک کنید.
■مشاهدات و نتایج بدست آمده پس از انجام فعالیت:
وقتی مدادها را ازهم دورتر می کنیم ، صدا کلفت ترو وقتی فاصله مدادها کم می شود صدا نازک تر می شود! 
■خلاصه فعالیت های انجام شده شماره2:
●یک بطری باریک و خالی را مقابل ده

باسلام و احترام 
با آرزوی صحت و سلامتی برای کلیه هموطنان ارجمند، کلیپ های مشاوره ای حاضر که توسط مرکز مشاوره امید ناحیه سه و بوسیله استاد ارجمند جناب آقای دکتر منوچهر ابارقی ویژه دانش آموزان عزیز ناحیه سه جهت کنترل استرس و اضطراب ناشی از بحران ویروس کرونا و ایجاد انگیزه تحصیلی در ایام تعطیلات پیش رو تهیه گردیده است.
کلیپ مشاوره ای شماره 1
کلیپ مشاوره ای شماره2

باسلام و احترام 
با آرزوی صحت و سلامتی برای کلیه هموطنان ارجمند، کلیپ های مشاوره ای حاضر که توسط مرکز مشاوره امید ناحیه سه و بوسیله استاد ارجمند جناب آقای دکتر منوچهر ابارقی ویژه دانش آموزان عزیز ناحیه سه جهت کنترل استرس و اضطراب ناشی از بحران ویروس کرونا و ایجاد انگیزه تحصیلی در ایام تعطیلات پیش رو تهیه گردیده است.
کلیپ مشاوره ای شماره 1
کلیپ مشاوره ای شماره2
مقایسه دو تصویر صفحه ۵۵درس۴ پایه هفتم
در تصویر یک یا بالاما شهری پر رفت و  آمد با فضایی پر از هرج و مرج در فصل زیبای پاییز با برگ های رقصان در آسمان و پراکنده بر روی زمین و درختان رنگارنگ که هر کدام رنگی خاص گرفته است می بینیم. درشکه یی که پسرکی جوان آن را با باری می کشد. باد پاییزی می وزد و مردم لباس های گرم پوشیده اند و پشت ویترین های مغازه نیز لباس های پاییزی برای فروش گذاشته اند. کودکان لباس های فرم مدرسه پوشیده اند و مدرسه می روند. مردم کنار
آنچه در مطلب قبل در ادامه مباحث کاربردی تعمیر موتورسیکلت به شما ارائه دادیم آموزش تصویری تعمیر گیربکس و صفحه کلاچ موتورسیکلت بود. حال می خواهیم آموزش تصویری سیم کشی موتورسیکلت 125 آشنا نماییم.
مقدمه:
هرچند موتورسیکلت ها هم دارای باتری، سیم، فیوز و سایر سوکتها و اتصالات می باشند اما پیچیدگی سیستم سیم‌کشی موتورسیکلت ها به اندازه خودروها نیست. علاوه بر توزیع نیروی الکتریکی تولید شده در باتری بین قسمت های مختلف موتورسیکلت، سیم ها وظیفه انتقا
خالم اینا رفتن مسافرت
کلید خونشون رو برام گذاشتن و رفتن :)
دیروز یه اتفاق بدی افتاد!اشتباهی سهوی به خالم گفتم مامان و به مامانم گفتم خاله!
از دیروز خودم دارم فکر میکنم که نکنه نکنه من انقد بی معرفت شدم؟!
مامانم ناراحت شد من فهمیدم!ولی چیکار کنم؟!
تا حالا شده حس کنی خونت خونت نیست؟!
انگار لعنتی هیچ جایی خونه من نیست!
انگار هیچ جایی جای من نیست!
انگار هیچ ادمی ادم من نیست!نمیتونم به یه نفر دستور بدم که فقد ماله من باشه!
سطح انتظاراتم به شدت اومده پا
کریم خان زند هر روز از صبحگاه تا چاشت برای دادخواهی ستم دیدگان می نشست و به شکایات مردم رسیدگی می نمود. یک روز مرد چاپلوسی پیش کریم خان زند آمد، همین که وارد شد، چنان سیلاب اشک از دیده فرو ریخت و های های گریه مجالش نمی داد. پادشاه دستور داد او را به آسایشگاهی ببرند تا کمی آرام بگیرد. ساعتی نگذشته بود که غم و اندوهش فرو نشست. او را پیش شاه آوردند. کریم خان قبل از آن که به خواسته اش رسیدگی کند، نوازش و دلجویی بسیاری از او کرد و به کمک و برآوردن درخو
           بسم الله الرحمن الرحیم
یوگا از تبلیغ تا تحقیق(شماره2)جمله ای بین بعضی ها رایجه که به شخص دروغگو میگویند: دروغ که کنتور نمی اندازه هرچه میخواهی دروغ بگو.من همیشه دنبال یک واقعیت عینی و خارجی بودم تا این ضرب المثل را روی اون پیاده کنم؛ تا اینکه با یوگا آشنا شدم.در فضای تبلیغی شنیدم که یوگا یک ورزش ذهنی بدنی است که تاثیراتی مثل تمرکز فکر، آرامش، تناسب اندام، درمان بیماری، زیبائی و... دارد. با یک دنیا امید و آرزو وارد یوگا شدم تا به همه ی
مادر بزرگ در حالی که با دهان بی دندان، آب نبات قیچی را می مکید ادامه داد: آره مادر، نه ساله بودم که شوهرم دادند. از مکتب که اومدم، دیدم خونه مون شلوغه، مامان خدا بیامرزم همون تو هشتی، دو تا وشگون ریز، از لپ هام گرفت تا گل بندازه؛ تا اومدم گریه کنم گفت: هیس! خواستگار آمده! خواستگار، حاج احمد آقا، خدا بیامرز چهل و دو سالش بود و من نه سالم. گفتم: من از این آقا می ترسم، دو سال از بابام بزرگتره! گفتند: هیس! شگون نداره عروس زیاد حرف بزنه و تو کار نه بیاره
فهرست
مطالب

عنوان                                                                                                                                      صفحه
فصل اول:کلیات تحقیق
 مقدمه
بیان مساله
 اهمیت و ضرورت انجام تحقیق
اهداف تحقیق
هدف کلی تحقیق
اهداف جزئی
فرضیه‏های تحقیق
تعاریف متغیر های
تحقیق
تعاریف نظری
تعاریف عملیاتی
فصل دوم
 پیشینه ی تحقیق
مقدمه
بخش اول : دلبستگی
بخش دوم:هوش هیجانی
بخش سوم : پیشینه تحقیقات
پیشین
بسم الله الرحمن الرحیمهمون طور که از عنوان حدس زدید، پست حاوی محتوی خاله زنکی و غرناکه، پس بی زحمت هر کسی میبیند وقتش تلف میشود نخواند.در دنیای واقعی، برای هیچ کسی دیگر نمی توانم حرفاهایم را بزنم و واقعا دلم هم نمی خواهد اگر موقعیتش پیش آمد حرفی بزنم. برای همین این جا می نویسم بلکه آن سهم چند هزار کلمه ام جبران شود.
پست های قبلی خاطرتان هست? همان که در مدح و ستایش کلاس ورزش و حال خوب بعدش برایتان سخن راندم? همان را می گویم. این بار که از دکتر دار
در این آموزش ایلوستریتور به کار با سند (Document) در ایلوستریتور می پردازیم.
ایجاد سند جدید
برای ایجاد سند جدید در نرم افزار ایلوستریتور بر روی منوی file کلیک چپ می کنیم، بر روی فرمان new کلیک چپ می‌کنیم و یا اینکه می توانیم از کلیدهای ترکیبی Ctrl+N استفاده می کنیم.
پس از انتخاب فرمان new یک کادر محاوره ای برای شما باز میشود با عنوان new document ،به سراغ گزینه ی more setting می رویم و می خواهیم فیلد های داخل این کادر را با هم بررسی کنیم.
اولین قسمت فیلد name هست و برا
مواردپیگیری:

ردیف

مواردپیگیری

مسئول پیگیری

مهلت

.1

تشکیل
انجمن های  شورای دانشآموزی

خانم کریمی

7/8/97

2.

ملیکا
عباس زاده مسئول انجمن های علمی ،آموزشی ،کتابخانه ،اقامه نماز ا رقیه داودی مسئول نجمن
های آغازین ،سیاسی ،اجتماعی ،تربیت بدنی مهرسا دهقان مسئول انجمن های تعاونی ،صلح ودوستی ،انتظامات

خانم کریمی

تاآخر
سال تحصیلی

3.

فاطمه
هاشمبی مسئول انجم
دوشنبه 3دیماه1397 طی جلسه ای که در منزل سردارشهید یوسف بردستانی برگزار شد، محمد شهنیایی بعنوان رئیس ستاد برگزاری 32مین سالگرد سردارشجاع دل جنوب شهید یوسف بردستانی انتخاب و ایشان در پایان جلسه از برگزاری سالگرد سردارشهید یوسف بردستانی در هفته اول بهمن ماه خبر دادند.
محمدشهنیایی همچنین با اعلام این خبر از طرح فراخوان جایزه ادبی "شجاع دل" نامه ای به سردارشهید یوسف بردستانی نیز رونمایی کرد. این فراخوان که بدون محدودیت سنی و در بین اقشار مختلف مر
مواردپیگیری:

ردیف

مواردپیگیری

مسئول پیگیری

مهلت

.1

تشکیل
انجمن های  شورای دانشآموزی

خانم کریمی

7/8/97

2.

ملیکا
عباس زاده مسئول انجمن های علمی ،آموزشی ،کتابخانه ،اقامه نماز ا رقیه داودی مسئول نجمن
های آغازین ،سیاسی ،اجتماعی ،تربیت بدنی مهرسا دهقان مسئول انجمن های تعاونی ،صلح ودوستی ،انتظامات

خانم کریمی

تاآخر
سال تحصیلی

3.

فاطمه
هاشمبی
  تمرینات تیم امید ایران در نوبت صبح در زمین آکادمی ملی فوتبال پیگیری شد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، تمرینات تیم ملی امید ایران امروز صبح در آکادمی ملی فوتبال پیگیری شد و بازیکنان برنامه‌های آماده سازی را زیر نظر مربیان انجام دادند.*در بخش اول این تمرین بازیکنان به صورت گروهی به گرم کردن پرداختند. در این بخش بازیکنان با شور و سر و صدای زیاد و انجام دستورات مربی بدنساز مشغول بودند و این بخش با نشاط زیاد

دانلود رزق شماره1 از اینجا
دانلود رزق شماره2 از اینجا
دانلود رزق شماره3 از اینجا

بسم رب المهدی
_امروز هر کس که مردم را ناامید کند و به خود، به مسئولین و به آینده بی‌اعتماد کند، به دشمن کمک کرده است
_ما یک لحظه از کمک الهى مایوس نشدیم، و امیدوارم تا آخر هم یک لحظه از این کمک مایوس نشویم.    -
_جهاد یعنی تلاش بی‌وقفه، همراه با خطرپذیری و پیشرفت و امید به آینده
 _کارِ متّکی به ایمان و امید، علاج همه‌ی دردهای یک ملّت است
_مهمترین مانع پیشرف
آیا عصر جدید پایانی بر کلیشه «حضور سلبریتی‌ها تنها دلیل دیده‌شدن برنامه‌ها» است؟
برنامه‌ای که قبل از پخش آن، با هیاهوی رسانه‌ای همراه باشد؛ مجری‌اش احسان علی‌خانی باشد؛ داورهایش چنین و چنان باشند؛ قابل پیش‌بینی بود که می‌تواند جزء پربازدیدترین برنامه‌های صداوسیما بشود. ولی همه این عوامل، دلیلِ اصلی این محبوبیت و مقبولیت عصر جدید نیست؛ دلیل اصلی را باید در تفاوت این برنامه با دیگر برنامه‌های سرگرم‌کننده رسانه ملی پیدا کرد.
زمان

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها